X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do 2A Hostel

Saalestr. 76, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 76%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem
Od Hauptbahnhof (Hlavní nádraží) nebo z S-Bahn zoologické zahrady

Jeďte vlakem S 5 ve směru Strausberg Nord nebo S 7 ve směru Ahrensfelde. Vystupte na Ostkreuz a transfer do kruhu linky (Ring) S 41, bude to dostanete přímo na cílové Neuköln vystěhovávají. Uvidíte náš hostel z plošiny.

Z letiště

Od Flughafen Tegel
1.. Přímo na letišti si vzít autobus X9 ve směru zoologické zahradě. Zde vystupte na Jungfernheide kam přenést do kruhu linky (Ring), S 42, která vás zavede do cílového Neuköln vystěhovávají. Uvidíte náš hostel z plošiny.
2.. Můžete jet autobusem 109 také ve směru zoologické zahradě. Zde vystupte na Jakob-Kaiser-Platz, kde přestoupíte na U 7 ve směru Rudow. Zde vystupte na Neuköln vystěhovávají, kde budete mít výstup směr Saalestrasse. Dorazíte na koleje během dvou minut.Od Flughafen Schoenefeld

1.. Přímo na letišti si jet vlakem S 45 ve směru Bundesplatz. Bude vám trvat do vaší cílové destinace Neuköln vystěhovávají ihned. Uvidíte náš hostel z plošiny.
2.. Můžete jet autobusem 171 na Hermannplatz. Zde vystupte na Neuköln vystěhovávají, kde nás najdete.
3.. Jeďte vlakem S 9 ve směru Pankow a výstupu na Baumschulweg. Zde se přenést do S 47 ve směru Hermannstrasse. Vystoupíte na Neuköln vystěhovávají.


Autem

Konec dálnici A100 na Exit 24 ve směru Buschkrugalle. Budete stále na Karl-Marx-Strasse které následují asi 700 m, dokud se nedostanete na křižovatku Saalestrasse. Obraťte se přímo na Saalestrasse, po 160 m nás najdete po pravé straně.