X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do 2A Hostel

Saalestr. 76, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 70%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 79%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem
Od Hauptbahnhof (Hlavní nádraží) nebo S-Bahn Zoologischer Garten

Vlakem S 5 ve směru Strausberg Nord nebo S 7 ve směru Ahrensfelde. Vystupte na Ostkreuz a přenést do kruhu linky (Ring) s 41, bude se dostanete přímo k cíli Neukoelln. Uvidíte náš hostel z plošiny.

Z letiště

Od Flughafen Tegel
1. Přímo na letišti si vzít autobus X9 ve směru zoologické zahrady. Zde vystupte na Jungfernheide, kde se přenést do kruhu řádku (Ring), S 42, který vás doveze k cíli Neukoelln. Uvidíte náš hostel z plošiny.
2. Můžete jet autobusem 109 také ve směru zoologické zahrady. Zde vystupte na Jakob-Kaiser-Platz, kde přestoupíte na U 7 ve směru Rudow. Zde vystupte na Neuköln vystěhovávají, kde budete mít výstup směr Saalestrasse. Dorazíte na koleje během dvou minut.Od Flughafen Schoenefeld

1. Přímo na letišti si vzít vlakem S 45 ve směru Bundesplatz. Bude vám trvat do vaší cílové destinace Neukoelln rovince. Uvidíte náš hostel z plošiny.
2. Můžete jet autobusem 171 směrem Hermannplatz. Zde vystupte na Neuköln vystěhovávají, kde nás najdete.
3. Jeďte vlakem S 9 ve směru Pankow a výstupu na Baumschulweg. Zde můžete přenést do S 47 ve směru Hermannstrasse. Vystoupíte na Neuköln vystěhovávají.


Autem

Exit dálnice A100 na Exit 24 ve směru Buschkrugalle. Budete stále na Karl-Marx-Strasse které následují za asi 700 metrů, až se dostanete na křižovatku Saalestrasse. Obraťte se přímo na Saalestrasse, po 160 m nás najdete na pravé straně.