X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do 2A Hostel

Saalestr. 76, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 72%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem
Od Hauptbahnhof (Hlavní nádraží) nebo S-Bahn Zoologischer Garten

Vlakem S 5 ve směru Strausberg Nord nebo S 7 ve směru Ahrensfelde. Vystupte na Ostkreuz a přenést do kruhu linky (Ring) s 41, bude se dostanete přímo k cíli Neukoelln. Uvidíte náš hostel z plošiny.

Z letiště

Od Flughafen Tegel
1. Přímo na letišti si vzít autobus X9 ve směru zoologické zahrady. Zde vystupte na Jungfernheide, kde se přenést do kruhu řádku (Ring), S 42, který vás doveze k cíli Neukoelln. Uvidíte náš hostel z plošiny.
2. Můžete jet autobusem 109 také ve směru zoologické zahrady. Zde vystupte na Jakob-Kaiser-Platz, kde přestoupíte na U 7 ve směru Rudow. Zde vystupte na Neuköln vystěhovávají, kde budete mít výstup směr Saalestrasse. Dorazíte na koleje během dvou minut.Od Flughafen Schoenefeld

1. Přímo na letišti si vzít vlakem S 45 ve směru Bundesplatz. Bude vám trvat do vaší cílové destinace Neukoelln rovince. Uvidíte náš hostel z plošiny.
2. Můžete jet autobusem 171 směrem Hermannplatz. Zde vystupte na Neuköln vystěhovávají, kde nás najdete.
3. Jeďte vlakem S 9 ve směru Pankow a výstupu na Baumschulweg. Zde můžete přenést do S 47 ve směru Hermannstrasse. Vystoupíte na Neuköln vystěhovávají.


Autem

Exit dálnice A100 na Exit 24 ve směru Buschkrugalle. Budete stále na Karl-Marx-Strasse které následují za asi 700 metrů, až se dostanete na křižovatku Saalestrasse. Obraťte se přímo na Saalestrasse, po 160 m nás najdete na pravé straně.