X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do 21 Braemer

21 Braemer Road, GreenPoint, Kapské Město, Jižní Afrika

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Prosím poradit na čase příjezdu (údaje o letu, atd.), protože nejsme na místě trvale (pracovní 3 bloky od domu).

Adresa: 21 Braemer Green Point Kapské Město Jihoafrická republika

Z letiště v Johannesburgu, Garden Route:

1.. Sledujte N1 nebo N2 (se připojí) na jih až se dostanete na první sadu semaforů na konci dálnic vstupu do města. (Pozor, je tam mimořádně ošklivý kamera zde ...)

2.. Po 150 mtrs, odbočit vpravo na druhém robota na dvojí vozovky s nedokončenou estakádou vedle ní. Po této silnici asi 1,5 kilometrů, dokud se nedostanete kruh, kruh Green Point.

3.. Odbočíte vlevo z tohoto kruhu a vlevo na semaforech na hlavní silnici. (Budete nyní cestovat v opačném směru asi 300 metrů od bodu 2 výše).

4. Odbočit vpravo do Vesperdene (3. silnici vpravo po kruhových světel provozu (bezprostředně po přechodu pro chodce se semaforem). Jděte nejprve vlevo, první vpravo do Braemer a sledovat ohyb na č. 21, kde si můžete zazvonit k potvrzení Vašeho příjezdu .

Pokud můžete odeslat textovou zprávu v blízkosti časem příjezdu +27727513209 to zabránilo jakýmkoli obtížím a ocení.

Vezměte prosím na vědomí, že za normálních okolností pracovat na základě finančního vypořádání při příjezdu. Prosím, kontaktujte mě, pokud chcete, aby se alternativní opatření.