X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do 16EUR Hostel

Roseni 9, Talin, Estonia

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 71%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště
Jeďte autobusem nr. 2 na Laikmaa autobusové zastávky (vedle Tallink hotelu). Projděte se po ulici Laikmaa a pak přes ulici souběžně s Narva silnici. Poté, co přešel ulici Laikmaa, odbočit vlevo na přes Narva silnici. Nyní odbočte vlevo a pěšky po ulici, dokud jste prošel poště. Otočte se vpravo a jděte po ulici, až uvidíte náš hostel znak na levé straně. Pokračujte ve směru uvedeném na znamení a měli byste vidět hlavní vchod našeho hostelu.

Z přístavu:
Od A, B, C terminálu
Jděte rovně, dokud Mere pst. Odbočte vlevo a pěšky asi 200m, pak odbočte opět vlevo na Ahtri ulici. Měli byste vidět Metropol Hotel se. Přes ulici. Poté, co minete hotel Metropol, měli byste vidět náš hostel.

Od D terminálu
Jděte Lootsi ulici, odbočte vpravo do ulice Ahtri. Jděte ulicí cca 300m. Měli byste vidět hotel Metropol na levé straně. Křížové ulici a chodit po ulici Roseni. Poté, co minete hotel Metropol, měli byste vidět náš hostel.

Z autobusového nádraží
Od hlavního vchodu jděte po silnici k zastávce tramvaje. Tramvají nr. 2 (lemiste-Kopli) ot nr. 4 (lemiste-Tondi) na Hobujaama doraz (3. zastávka). Jděte po silnici až jste prošel poště. Otočte se vpravo a jděte po ulici, až uvidíte náš hostel znak na levé straně. Pokračujte ve směru uvedeném na znamení a měli byste vidět hlavní vchod našeho hostelu.